Hakkımızda

Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik ve Ticaret Ltd. Şti.  1998 yılında kurulmuş ve o zamandan beri Türkiye’nin önde gelen nakliyecilerinden biri haline gelmiştir. Hava ve deniz taşımacılığı sevkiyatlarının verimli bir şekilde ele alınmasına kendini adamış güçlü bir acente ağına yatırım yaptık.

Küresel Tedarik Zincirinde Güvenilir Bağlantı

Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik ve Ticaret Ltd. Şti. , kapsamlı hizmet yelpazesi ile tedarik zinciri yönetiminde ilgili taraflar arasında ayrılmaz bir bağlantı sağlamaktadır. Neta Taşımacılık, güçlü bir bağlılık ve vizyon duygusuyla birleşen etkileyici bir konsolidasyon ve dağıtım hizmetleri yelpazesine sahiptir. Merkez Ofisimiz İstanbul’dadır ve dünyadaki tüm büyük şehirlerde temsilciliğimiz bulunmaktadır.

Tüm sorgular İstanbul merkez ofisi aracılığıyla yönlendirilir, böylece yönetimin “uygulamalı” bir politika izlemesini sağlar, böylece hem tedarikçiler hem de alıcılar tarafından beklenen yükün sorunsuz hareketini sağlar.

Tuzla Lojistik Depo Müşterilerin Kullanacağı Ofis Alanları
Truck Neta

Bizimle İletişime Geçin

Neta Uluslararası Taşımacılık olarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü soru, görüş ve ihtiyaçlarına hızla yanıt vermek için buradayız. Tedarik zinciri çözümleri, lojistik danışmanlığı veya herhangi bir hizmetimizle ilgili detaylar için İstanbul merkez ofisimizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz, size özel çözümler sunmak ve iş süreçlerinizi kolaylaştırmak için her zaman hazır. İster e-posta, ister telefon aracılığıyla olsun, bizimle iletişime geçin ve global ticaretteki güçlü ortağınız Neta Taşımacılık'ın farkını yaşayın.

Sümer Gıda Logo
Kormetal Logo
Bürosit Logo
Çaytaş Logo
Moda Cruz Logo
Sanovel Logo
Dalgakıran logo
Beğendik Logo
Balparmak Logo