Kara Yolu Taşıma

Ulaştırma bakanlığının verdiği TİO belgesiyle (R2) beraber yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşıma işlerini organize ediyoruz. Türkiye’ den Avrupa, Ortadoğu, Rusya, Türk Cumhuriyetleri gibi birçok bölgeye karayolu servisimiz vardır. Ve tabi ki dahili nakliyelerinizde de servis vermekteyiz.

  Bizimle İletişime Geçin!  Kara Yolu Servisi

  • Avrupa, Balkanlar, Doğu Avrupa, İran, Suriye, Ürdun gibikörfez ülkelerine ithalat taşımaları.
  • Avrupa, Balkanlar, Doğu Avrupa, İran, Suriye, Ürdun gibi körfez ülkelerine ihracat taşımaları.
  • Tüm nakliye şirketleri seçenekleri.
  • Kombine taşıma seçenekleri (kamyon+uçak, deniz+uçak).
  • Gabari dışı taşıma seçenekleri.
  • Sadece yetki belgeli ve yeni araçlarla taşıma.
  • Almanya, Avusturya, Hollanda’ya düzenli parsiyel servisi.
  • Eğitimli şöförlerle yükleriniz güvende olacaktır.

  Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

  Almanya, Hollanda, Avusturya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Danimarka, Ingiltere, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Yunanistan, Macaristan, Iran, Irak, Irlanda, Italya, Kazakistan, Kırgızistan, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Moldovya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Isveç, Isviçre, Tacikistan, Ukrayna, Türkmenistan, Ispanya.

  Road Transport Neta

  Profesyonel, hızlı ve güvenli grupaj ve kara-demiryolu-deniz yolu taşımacılığında Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan,Özbekistan, Azerbeycan, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan, Orta Doğu, Uzak Doğu ile Avrupa ülkeleri arasında bir “köprü” görevi görmektedir. T.C. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü TİO (R2) Belgesi’nin vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

  Truck Neta

  Hakkımızda

  Hizmetimiz en iyi varlığımızdır. 7/24 tamamen çevrimiçiyiz ve çalışma arkadaşlarımıza anında yanıt veriyoruz. Taşımacılık için en iyi çözümü sunarken esnek ve tarafsızız. Türkiye içinde her türlü taşımayı organize etmemizi sağlayan TİO (R2) taşıma belgesine sahibiz.

  TİO (R2) sertifikasının nakliye komisyoncuları için zorunlu olduğunu ve olmamasının Türkiye’deki taşımacılık faaliyetlerinizi tehlikeye atacağını lütfen unutmayın.