Haftalık Tunus Servisi

Her Hafta Direkt Bizerte Servisi

  Bizimle İletişime Geçin!  Parsiyel Servis

  Bizerte limanına direkt servis.

  RADES – TUNUS – SOUSSE – SFAX ADRES TESLİMİ

  Komple Servis

  BIZERTE – RADES – SOUSSE – SFA

  LİMANLARINA HAFTALIK SERVİS

  Hiç alıcınız size dönüp yüksek lokal masraflardan şikayet etti mi? Bizle başınıza gelmez. 1971’de kurulan International Transit ve 1998’de kurulan Neta Uluslararası Taşımacılık uzun yıllar hayatta kalmayı kalıcı müşteri birlikteliğine borçludur. Vadettiğimiz hizmetin arkasına, fiyatın önüne geçmeyiz.

  Neta olarak her Cuma (gemi programına göre değişiklik gösterebilir) Tunus’a parsiyel yüklerinizi taşıyoruz. Çok rekabetçi fiyatlar ve problemsiz bir operasyon sağlıyoruz. Hafta yüklemesi için lütfen aşağıdaki formu doldurarak Tunus departmanımız ile iletişime geçin. Gönderilen taleplere en geç 2 saat içerisinde geri dönüş sağlanır.

  Dilerseniz doğrudan cem@netatrans.com.tr adresine detayları göndererek talebinizi oluşturabilirsiniz.

  Tunus Bayrağı

  Hakkımızda

  Hizmetimiz en iyi varlığımızdır. 7/24 tamamen çevrimiçiyiz ve çalışma arkadaşlarımıza anında yanıt veriyoruz. Taşımacılık için en iyi çözümü sunarken esnek ve tarafsızız. Türkiye içinde her türlü taşımayı organize etmemizi sağlayan TİO (R2) taşıma belgesine sahibiz.

  TİO (R2) sertifikasının nakliye komisyoncuları için zorunlu olduğunu ve olmamasının Türkiye’deki taşımacılık faaliyetlerinizi tehlikeye atacağını lütfen unutmayın.